OFİSLERE VE İŞLETMELERE ÖZEL

İşletmeleriniz için aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz kahveleri ve kahve ekipmanlarını, peşin ve yüksek bedeller ödemeden,  fiyat ve kalite olarak sizlere sunduğumuz imkanlardan faydalanmanız son derece olumlu bir yaklaşım ve strateji olacaktır. Kahve ve kahve ürünleri satış firması olarak son derece başarılı iş politikası izleyen firmamızda sizlere de hizmet vermenin heyecanı içerisindeyiz. Uzun yıllardır kahve sektöründe yer almamızdan ötürü kazandığımız iş deneyimi ve tecrübe ile sunduğumuz hizmetler müşterilerimizin beğenisini fazlasıyla toplamış olup ilerisi için de önemli bir yol haritası çizmiştir. 

Kahveler, çeşitlerine ve özelliklerine göre birçok kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle de işletmelerde, kafe ortamlarında müşterilerin daha fazla ilgisini çekmek amacıyla zengin kahve menüsünü müşterilere sunmak önemlidir. İşletmelerin daha çok tercih ettiği toptan kahve türleri için firmamız, toptan kahve satışı gerçekleştirmekte olup müşterileri memnun etme noktasında da fazlasıyla titizlikle çalışmaktadır.. 

Toptan kahve aboneliği talep eden müşterilerimize makina, ekipman, barista eğitimi, kuruluş aşamasında destek ve makinaların rutin bakımı ve teknik destek hizmeti vermekteyiz. Böylelikle makina yatırımı yapmadan, süreç sırasında olası makina arızaları yaşamadan, satış yapabiliyor olacaksınız.

Standart kullanılması gereken kahve çekirdeklerimiz Single Origin ve %100 Arabica’dır. Filtre kahvelerimiz öğütülmüş teslim edilecektir. Paketlerimiz uzun raf ömrü olan valfli paketlerde teslim edilecektir.

Detaylar için iletişim formunu doldurabilir yada coffaroastery@gmail adresine mail atabilirsiniz.